Project

Pole Dans Hakkında

POLE DANS NEDİR
Pole Dans ilk olarak erkeklerin akrobatik hareketler yaptığı ve yer çekimine adeta meydan okuduğu farklı bir hareketler bütünü olmuştur. Daha sonraları bu Amerikan barlarına taşınmış ve burada farklılaşmaya başlamıştır. Dünya üzerinde bir çok ülkede sevilerek yapılan pole dans erkeklerin ve bayanların yapabildikleri bir dans türü olmuştur. Amerika barlarında zaman içerisinde seksi bir dans şovu haline gelmiş ve insanların da bir hayli ilgisini çekmiştir. Çünkü özel kıyafetler ve seksi hareketler birleştiğinde ortaya seyri mükemmel görseller çıkarmaktadır. Zamanla bu Amerika’ dan çıkıp diğer ülkelere sıçramıştır ve günümüzdeki büyük bir hayran kitlesine bu sayede ulaşabilmiştir. Bir çok erkek ve bayan bu dansı yapmakta ve yine bir çok kesim de bu dansı izlemek istemektedir.
Pole dans ülkemizde erotik dans veya seksi dans olarak bilinmektedir. Ancak gerçek adı direk dansıdır. Yapımı oldukça zordur. Yani herkes çıkıp da ben bu dansı iki günde öğrenir ve sahneye taşırım diyemez. Hem fitlik gerektirir, hem güç hem de iyi bir eğitim. Pole dans kursu almadan kendi başınıza yapabilmeniz nerdeyse imkansızdır. Aynı zamanda akrobatik hareketler içerdiğinden, dikkat de hat safalar da olmalıdır. Bunun yanı sıra ciddi bir eğitim ve tekrar sürecine ihtiyaç vardır. Mümkünse bu dansın ilk zamanlarında profesyonel kişilerden eğitim almalısınız. Çünkü öğrenilen yanlış teknikleri ve hareketleri ileride düzeltmek çok daha zor olacaktır.
Pole dans günümüzde her ne kadar bayanların yaptığı bir dans gibi görünse de erkeklerin de tercih ettiği bir danstır. Hatta erkekler güç kullanabildiklerinden ötürü çok daha akrobatik hareketler sergileyebiliyorlar. Pole dans akrobatik hareketler içerdiğinden çok tekrar yapmak gerekir. Profesyonel pole dans kursunda alacağınız eğitim ile kendi çalışmalarınızı da eklediğinizde ortaya güzel işler çıkarabilirsiniz.
Pole Dans için yaşınızın önemi yoktur. İçinizdeki enerjiye güveniyorsanız hemen pole dans eğitimi almak için başvuruda bulunmalısınız. Ayrıca bu dans ile tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Sexy ve ateşli bir görünüm bu dans ile size çok yakışacaktır.
Pole dans ülkemizde özellikle son yıllarda büyük bir talep görmektedir. İzleyenler bu dansın göze en hoş gelen ve tatmin edici özellikte olan dans olduğunu söylüyorlar. Pole dans sunumunu ilk yaptığınızda karşılığını taktir edici ve beğeni dolu alkışlardan alabilirsiniz.
Pole dans kursumuzda erkekler ve bayanlar için farklı seanslarımız yer alacaktır. Çok özel eğitmenler eşliğinde bu dansı size sevdirmeye kararlıyız. Bunun için yapmanız gereken tek şey dans kursumuza başvurmanız ve bizler ile bir an önce çalışmalara başlamanızdır. Pole dansı elit bir dans okulunda öğrenmek isterseniz tam da doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Direk dansı ile akrobatik hareketleri seksi figürler ile harmanlayıp ortaya hayranlık bir dans çıkarmayı hedefleyenleri bekliyoruz. Pole Dans kültürüne sizlerde adım atabilirsiniz!

1 Comment
  • ceren on 14 Aralık 2014

    Istanbul’da kurs acilirsa haberdar olmak istiyorum haber verirseniz sevinirim

Leave a Reply

seven − 1 =